IBANEZ RG550-DY Desert Sun Yellow Genesis Elektro Gitar
53.801,60 TL
62.560,00 TL
*5.649,17 TL den başlayan taksitlerle!!
Kategori
Stok Kodu
RG550-DY
Fiyat
1.133,33 USD + KDV
Havale
52.725,57 TL
(%2,00 havale indirimi)
10.000 TL üzeri %10, Toplamda 5.000TL Hepsipara
IBANEZ RG550-DY Desert Sun Yellow Genesis Elektro Gitar
İlk 1987'de üretilen orijinal Ibanez RG550, rock ve metal gitaristler tarafından saygıyla karşılanmaktadır. Genesis Koleksiyonu yeniden yaratımı, atasının klasik tasarımını alır ve birkaç modern dokunuş ekler. Bu modelin çok yönlü HSH konfigürasyonu, modern V7 ve V8 humbucker ile revize edildi. RG550 ile agresif, hızlı ve sert tonlar yakalayın.
Super Wizard 5 parça Akçaağaç/Cevizağacı sap, ekstra düzgün bir çalma deneyimi sunar.
RG serisi bu gitar, V7 sap manyetiği, S1 orta manyetiği ve V8 köprü manyetiği kombinasyonu sayesinde kristal berraklığından yakıcı ve sert tona kadar her tür sesi ayarlayabilir.
Akçaağaç klavye; net, parlak tizleri ve güçlü üst midleri sunar.
The Edge tremolo köprüsü, olağanüstü akort stabilitesi, hassas entonasyon ayarı ve çalarken konfor sunar.
Gotoh® akort burguları, süper hassasiyet, pürüzsüz his ve minimum geri oynama sağlar.
Super Wizard 5 parça Akçaağaç/Cevizağacı sap, ekstra düzgün bir çalma deneyimi sunar.
RG serisi bu gitar, V7 sap manyetiği, S1 orta manyetiği ve V8 köprü manyetiği kombinasyonu sayesinde kristal berraklığından yakıcı ve sert tona kadar her tür sesi ayarlayabilir.
Akçaağaç klavye; net, parlak tizleri ve güçlü üst midleri sunar.
The Edge tremolo köprüsü, olağanüstü akort stabilitesi, hassas entonasyon ayarı ve çalarken konfor sunar.
Gotoh® akort burguları, süper hassasiyet, pürüzsüz his ve minimum geri oynama sağlar.
| GÖVDE | |
|---|---|
| Gövde Ağacı | Ihlamurağacı |
| Gövde Şekli | Solid Body |
| SAP | |
| Sap Ağacı | 5 Parça Akçaağaç / Ceviz |
| Sap Şekli | Super Wizard |
| Tel Boyu | 25.5" (648 mm) |
| Tuşe Ağacı | Akçaağaç |
| Tuşe Yarıçapı | 430 mm |
| Perde Sayısı | 24 |
| Perde Boyutu | Jumbo |
| Üst Eşik | Locking Nut |
| Üst Genişliği | 1.69" (43 mm) |
| Sap İşlemesi | Siyah Noktalar |
| ELEKTRONİK | |
| Köprü Manyetiği | V8 (H) Bridge Pickup Passive/Alnico |
| Orta Manyetik | S1 (S) Middle Pickup Passive/Alnico |
| Sap Manyetiği | V7 (H) Neck Pickup Passive/Ceramic |
| Kontroller | Ana Volum, Ana Ton |
| Manyetik Seçici | 5 Konumlu Geçiş |
| Manyetik Konfigürasyonu | HSH |
| AKSAMLAR | |
| Köprü | Edge Bridge |
| Kaplama | Siyah |
| Burgular | Gotoh SG381 |
| Teller | D'Addario® EXL120 (.009 - .042) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Site başarılı , sorunsuz sipariş verdim.
S... K... | 14/05/2026
Siparişiniz teslim edilmistir diyor kargo hâlâ elime ulasmadi salı günü konserim var en gec yarin elime ulasmasi lazim
zeynep Bekar | 26/04/2026
Süper
Dinç Boztepe | 23/04/2026
Hizli ve kusursuz sekilde geldi gayet memnunum çok teşekkürler
N... Ç... | 09/04/2026
Ürünler kaliteli. Sistem hızlı çalışıyor
O... Ö... | 16/03/2026
Ürün görselde neyse canlıda da o. Gönül rahatlığıyla alın
Oğuzhan Emre Özdelice | 16/03/2026
Teslimat hızlı geldi sabah verdiğim siparii sonraki güne teslim ettiler ve sağlamdıda.
B... C... | 27/02/2026
Hakan Can | 18/02/2026
Hızlı kargo özenli paketleme. Teşekkürler
Ufuk Gulmus | 18/02/2026
Cok kisa surede geldi diger siteler icinde en uygun fiyatli olan da burasiydi. Kulakligi gondermemislerdi arayip soyledim hemen ilgilenip gonderceklerini soylediler. Tesrkkur ederim ilgileri icin
Ebru Bekgöz | 13/02/2026