Ibanez PF15ECE-NT Elektro Akustik Gitar
13.940,30 TL
14.674,00 TL
*1.463,73 TL den başlayan taksitlerle!!
Kategori
Stok Kodu
PF15ECE-NT
Fiyat
265,83 USD + KDV
Havale
13.661,49 TL
(%2,00 havale indirimi)
10.000 TL üzeri %10, Toplamda 5.000TL Hepsipara
Ibanez PF15ECE-NT Elektro Akustik Gitar
PF Performans serisi gitarlar ile kaliteyi ve mükemmel tonları oldukça ekonomik bir fiyat ile, Ibanez garantisi ile elde edeceksiniz.
| GÖVDE | |
|---|---|
| Gövde Ağacı | Üst Ladin, Arka ve Yanlar Okoume |
| Gövde Şekli | Cutaway Dreadnought |
| SAP | |
| Sap Ağacı | Nyatoh |
| Sap Şekli | PF |
| Tel Boyu | 25,5" (648 mm) |
| Tuşe Ağacı | Defne |
| Tuşe Yarıçapı | 9,44" (240 mm) |
| Perde Sayısı | 20 |
| Perde Boyutu | Medium |
| Üst Eşik | Plastik |
| Üst Genişliği | 1,65" (42 mm) |
| Sap İşlemesi | Beyaz Noktalar |
| ELEKTRONİK | |
| Kontroller | Volum, Bass, Treble ve Tuner |
| Elektronik Devre | Ibanez AEQ-2T Preamp |
| AKSAMLAR | |
| Köprü | Defne |
| Kaplama | Krom Döküm |
| Burgular | Ibanez Die Cast |
| Teller | Ibanez IACS6C (.012-.053) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Site başarılı , sorunsuz sipariş verdim.
S... K... | 14/05/2026
Siparişiniz teslim edilmistir diyor kargo hâlâ elime ulasmadi salı günü konserim var en gec yarin elime ulasmasi lazim
zeynep Bekar | 26/04/2026
Süper
Dinç Boztepe | 23/04/2026
Hizli ve kusursuz sekilde geldi gayet memnunum çok teşekkürler
N... Ç... | 09/04/2026
Ürünler kaliteli. Sistem hızlı çalışıyor
O... Ö... | 16/03/2026
Ürün görselde neyse canlıda da o. Gönül rahatlığıyla alın
Oğuzhan Emre Özdelice | 16/03/2026
Teslimat hızlı geldi sabah verdiğim siparii sonraki güne teslim ettiler ve sağlamdıda.
B... C... | 27/02/2026
Hakan Can | 18/02/2026
Hızlı kargo özenli paketleme. Teşekkürler
Ufuk Gulmus | 18/02/2026
Cok kisa surede geldi diger siteler icinde en uygun fiyatli olan da burasiydi. Kulakligi gondermemislerdi arayip soyledim hemen ilgilenip gonderceklerini soylediler. Tesrkkur ederim ilgileri icin
Ebru Bekgöz | 13/02/2026