Ibanez PF1512-NT (12 Telli) Akustik Gitar
13.127,50 TL
*1.378,39 TL den başlayan taksitlerle!!
Kategori
Stok Kodu
PF1512-NT
Fiyat
245,83 USD + KDV
Havale
12.864,95 TL
(%2,00 havale indirimi)
10.000 TL üzeri %10, Toplamda 5.000TL Hepsipara
span style="box-sizing: border-box; outline: 0px; font-size: 12px;">PF Performans gitarlarda profesyonel içerikleri, kaliteyi ve harika sesi son derece uygun bir fiyatla Ibanez adı ve kalitesi çatısı altında bulacaksınız.
| GÖVDE | |
|---|---|
| Gövde Ağacı | Üst Lamine Ladin, Arka ve Yanlar Nyatoh |
| Gövde Cilası | Parlak |
| Gövde Şekli | Dreadnought |
| SAP | |
| Sap Ağacı | Nyatoh |
| Sap Cilası | Parlak |
| Sap Şekli | PF |
| Tel Boyu | 25.59" (650 mm) |
| Tuşe Ağacı | Nandu Wood |
| Tuşe Yarıçapı | 9.84" (250 mm) |
| Perde Sayısı | 20 |
| Perde Boyutu | Medium |
| Üst Eşik | Plastik |
| Üst Genişliği | 1.69" (43 mm) |
| Sap İşlemesi | Beyaz Noktalar |
| AKSAMLAR | |
| Köprü | Nandu Wood |
| Kaplama | Krom |
| Burgular | Ibanez Die-Cast |
| Teller | Ibanez IACS12C .030/.012, .039/.018, .047/.027 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürünler kaliteli. Sistem hızlı çalışıyor
O... Ö... | 16/03/2026
Ürün görselde neyse canlıda da o. Gönül rahatlığıyla alın
Oğuzhan Emre Özdelice | 16/03/2026
Teslimat hızlı geldi sabah verdiğim siparii sonraki güne teslim ettiler ve sağlamdıda.
B... C... | 27/02/2026
Hakan Can | 18/02/2026
Hızlı kargo özenli paketleme. Teşekkürler
Ufuk Gulmus | 18/02/2026
Cok kisa surede geldi diger siteler icinde en uygun fiyatli olan da burasiydi. Kulakligi gondermemislerdi arayip soyledim hemen ilgilenip gonderceklerini soylediler. Tesrkkur ederim ilgileri icin
Ebru Bekgöz | 13/02/2026
Çok memnun kaldım fiyatlar çok iyi
M... G... | 10/02/2026
Kargoya 2 gün geç verilmesi dışında her şey mükemmel.
Brendan Motley | 06/02/2026
Piyasaya kıyasla gerçekten çok iyi fiyatlar da ürünler satıyorlar çevremdeki herkese tavsiye edeceğim
M... Ö... | 27/01/2026
Çok ilgili satıcı, kargom 2. Günde elime ulaştı
A... Y... | 15/01/2026