Ibanez GRG170DX-SV GRG Serisi Elektro Gitar
15.640,00 TL
18.400,00 TL
*1.642,20 TL den başlayan taksitlerle!!
Kategori
Stok Kodu
GRG170DX-SV
Fiyat
333,33 USD + KDV
Havale
15.327,20 TL
(%2,00 havale indirimi)
10.000 TL üzeri %10, Toplamda 5.000TL Hepsipara
Ibanez GRG170DX-SV GRG Serisi Elektro Gitar
Akçaağaç sap stabilite ve parlak tonal karakter sağlar.
10,5 mm tel aralığına sahip T102 köprü, teller arasında daha kolay seçim yapılmasını sağlar.
Purpleheart klavye, bu gitarın güzelliğini ve zengin tonal karakterini vurgular.
Mono ünite çıkış jakı sağlam, dayanıklı malzemeden yapılmıştır ve temas arızasına veya bağlantının kesilmesine yol açan istenmeyen hareket ve gevşemeyi önlemek için tek parçadır. Bu yenilik, uzun süreli çalma keyfi ve minimum bakım sağlar.
10,5 mm tel aralığına sahip T102 köprü, teller arasında daha kolay seçim yapılmasını sağlar.
Purpleheart klavye, bu gitarın güzelliğini ve zengin tonal karakterini vurgular.
Mono ünite çıkış jakı sağlam, dayanıklı malzemeden yapılmıştır ve temas arızasına veya bağlantının kesilmesine yol açan istenmeyen hareket ve gevşemeyi önlemek için tek parçadır. Bu yenilik, uzun süreli çalma keyfi ve minimum bakım sağlar.
| GÖVDE | |
|---|---|
| Gövde Ağacı | Kavak |
| Gövde Şekli | Solid Body |
| SAP | |
| Sap Ağacı | Akçaağaç |
| Sap Şekli | GRG |
| Tel Boyu | 25.5” (648 mm) |
| Tuşe Ağacı | Purpleheart |
| Tuşe Yarıçapı | 15,74” (400 mm) |
| Perde Sayısı | 24 |
| Perde Boyutu | Jumbo |
| Üst Eşik | Siyah Plastik |
| Üst Genişliği | 1,69” (43 mm) |
| Sap İşlemesi | White Sharktooth |
| ELEKTRONİK | |
| Köprü Manyetiği | Infinity R (H) Bridge Pickup Passive/Ceramic |
| Orta Manyetik | Infinity RS (S) Middle Pickup Passive/Ceramic |
| Sap Manyetiği | Infinity R (H) Neck Pickup Passive/Ceramic |
| Kontroller | Volum, Ton |
| Manyetik Seçici | 5 Konumlu |
| Manyetik Konfigürasyonu | HSH |
| AKSAMLAR | |
| Köprü | T102 |
| Kaplama | Krom |
| Burgular | Ibanez Die Cast |
| Teller | (.009-.042) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Site başarılı , sorunsuz sipariş verdim.
S... K... | 14/05/2026
Siparişiniz teslim edilmistir diyor kargo hâlâ elime ulasmadi salı günü konserim var en gec yarin elime ulasmasi lazim
zeynep Bekar | 26/04/2026
Süper
Dinç Boztepe | 23/04/2026
Hizli ve kusursuz sekilde geldi gayet memnunum çok teşekkürler
N... Ç... | 09/04/2026
Ürünler kaliteli. Sistem hızlı çalışıyor
O... Ö... | 16/03/2026
Ürün görselde neyse canlıda da o. Gönül rahatlığıyla alın
Oğuzhan Emre Özdelice | 16/03/2026
Teslimat hızlı geldi sabah verdiğim siparii sonraki güne teslim ettiler ve sağlamdıda.
B... C... | 27/02/2026
Hakan Can | 18/02/2026
Hızlı kargo özenli paketleme. Teşekkürler
Ufuk Gulmus | 18/02/2026
Cok kisa surede geldi diger siteler icinde en uygun fiyatli olan da burasiydi. Kulakligi gondermemislerdi arayip soyledim hemen ilgilenip gonderceklerini soylediler. Tesrkkur ederim ilgileri icin
Ebru Bekgöz | 13/02/2026