IBANEZ GRG121DX-WNF GRG Elektro Gitar
12.368,78 TL
14.551,50 TL
*1.298,72 TL den başlayan taksitlerle!!
Kategori
Stok Kodu
GRG121DX-WNF
Hediyesi
kılıf pena
Fiyat
272,50 USD + KDV
Havale
12.121,40 TL
(%2,00 havale indirimi)
10.000 TL üzeri %10, Toplamda 5.000TL Hepsipara
IBANEZ GRG121DX-WNF GRG Elektro Gitar
Ibanez GRG121DX-WNF, başlangıç seviyesi gitaristler için tasarlanmış bir elektro gitardır. Kaliteli malzemeler ve işçiliğe sahip olan bu gitar, her tür müzik için uygundur. GRG121DX-WNF, akçaağaç sap ve maun gövdeden üretilmiştir. Gül ağacı klavyesi ve beyaz sharktooth inlay'leri, gitara şık bir görünüm kazandırmaktadır. Jumbo perdeler, kolay bir çalım imkanı sunmaktadır. Fixed köprü, gitarın ayarını kolaylaştırmaktadır. IBZ-6 (H) sap manyetiği ve IBZ-6 (H) köprü manyetiği, gitara sıcak ve zengin bir ses kazandırmaktadır. GRG121DX-WNF, başlangıç seviyesi gitaristler için mükemmel bir seçimdir. |
GÖVDE
|
|
|---|---|
| Gövde Ağacı | Kavak (WNF Kaplama: Okoume) |
| SAP | |
| Sap Ağacı | Akçaağaç |
| Sap Şekli | GRG |
| Tel Boyu | 25,5" (648 mm) |
| Tuşe Ağacı | Purpleheart |
| Tuşe Yarıçapı | 400 mm |
| Perde Sayısı | 24 |
| Perde Boyutu | Jumbo |
| Üst Genişliği | 43 mm |
| Sap İşlemesi | White Sharktooth |
| ELEKTRONİK | |
| Köprü Manyetiği | IBZ-6 (H) Bridge Pickup Passive/Ceramic |
| Sap Manyetiği | IBZ-6 (H) Neck Pickup Passive/Ceramic |
| Kontroller | Volume, Ton |
| Manyetik Seçici | 5 Konumlu Geçiş |
| Manyetik Konfigürasyonu | HH |
| AKSAMLAR | |
| Köprü | F106 |
| Kaplama | Siyah |
| Burgular | Ibanez Die-Cast |
| Teller | .010 / .046 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Siparişiniz teslim edilmistir diyor kargo hâlâ elime ulasmadi salı günü konserim var en gec yarin elime ulasmasi lazim
zeynep Bekar | 26/04/2026
Süper
Dinç Boztepe | 23/04/2026
Hizli ve kusursuz sekilde geldi gayet memnunum çok teşekkürler
N... Ç... | 09/04/2026
Ürünler kaliteli. Sistem hızlı çalışıyor
O... Ö... | 16/03/2026
Ürün görselde neyse canlıda da o. Gönül rahatlığıyla alın
Oğuzhan Emre Özdelice | 16/03/2026
Teslimat hızlı geldi sabah verdiğim siparii sonraki güne teslim ettiler ve sağlamdıda.
B... C... | 27/02/2026
Hakan Can | 18/02/2026
Hızlı kargo özenli paketleme. Teşekkürler
Ufuk Gulmus | 18/02/2026
Cok kisa surede geldi diger siteler icinde en uygun fiyatli olan da burasiydi. Kulakligi gondermemislerdi arayip soyledim hemen ilgilenip gonderceklerini soylediler. Tesrkkur ederim ilgileri icin
Ebru Bekgöz | 13/02/2026
Çok memnun kaldım fiyatlar çok iyi
M... G... | 10/02/2026