Takamine GN51CE-BSB Elektro Akustik Gitar
23.803,69 TL
*2.499,39 TL den başlayan taksitlerle!!
Kategori
Stok Kodu
GN51CEBSB
Fiyat
445,76 USD + KDV
Havale
23.327,62 TL
(%2,00 havale indirimi)
10.000 TL üzeri %10, Toplamda 5.000TL Hepsipara
Takamine GN51CE-BSB Elektro Akustik Gitar
GN51CE-BSB, Takamine' nin imzalı NEX tipi gövdesi, yekpare üst konstrüksiyonu, Venetian-Stil Cutaway gövdesi ve Takamine elektronik sistemi gibi harika performans içeriği ile müzikal yaratıcılığınıza ilham vermek üzere yaratılmıştır.
GN51CE-BSB, zengin ve açık bir ton almanızı sağlayan yekpare ladin üstü ve gülağacı yan ve arka kısımları ile her daim her performans için hazırdır. İnce, saten cila maun sapı ve 12 inçlik klavye yarıçapı mükemmel bir his ve çalınabilirlik sağlar.
Takamine TP-4TD preamp sistemi size kaya gibi sağlam ve çok yönlü bir performans için 3 band ekolayzırlı ve gain kontrollü dahili bir tuner verir.
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Gövde Ağacı | Üst Yekpare LAdin, Arka ve Yanlar Gülağacı |
| Gövde Yüzeyi | Cilalı |
| Gövde Şekli | NEX Cutaway |
| Sap Ağacı | Maun |
| Sap Yüzeyi | Cilalı |
| Tel Boyu | 25.4" (644 mm) |
| Tuşe Ağacı | Gülağacı |
| Tuşe Yarıçapı | 12" (305 mm) |
| Perde Sayısı | 20 |
| Üst Eşik | Sentetik Kemik |
| Üst Genişliği | 1.6875" (42.8 mm) |
| Sap İşlemesi | Sedefli Noktalar |
| Özel Elektronik |
Yerleşik Tuner ile Takamine TK-40D Preamp |
| Köprü | Gülağacı |
| Aksam Kaplaması | Krom |
| Burgular | Krom Döküm |
| Teller | D'Addario® EXP 16 Coated Phosphor Bronze (.012-.053) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Siparişiniz teslim edilmistir diyor kargo hâlâ elime ulasmadi salı günü konserim var en gec yarin elime ulasmasi lazim
zeynep Bekar | 26/04/2026
Süper
Dinç Boztepe | 23/04/2026
Hizli ve kusursuz sekilde geldi gayet memnunum çok teşekkürler
N... Ç... | 09/04/2026
Ürünler kaliteli. Sistem hızlı çalışıyor
O... Ö... | 16/03/2026
Ürün görselde neyse canlıda da o. Gönül rahatlığıyla alın
Oğuzhan Emre Özdelice | 16/03/2026
Teslimat hızlı geldi sabah verdiğim siparii sonraki güne teslim ettiler ve sağlamdıda.
B... C... | 27/02/2026
Hakan Can | 18/02/2026
Hızlı kargo özenli paketleme. Teşekkürler
Ufuk Gulmus | 18/02/2026
Cok kisa surede geldi diger siteler icinde en uygun fiyatli olan da burasiydi. Kulakligi gondermemislerdi arayip soyledim hemen ilgilenip gonderceklerini soylediler. Tesrkkur ederim ilgileri icin
Ebru Bekgöz | 13/02/2026
Çok memnun kaldım fiyatlar çok iyi
M... G... | 10/02/2026