Takamine GD20-NS Akustik Gitar
18.022,50 TL
20.025,00 TL
*1.892,36 TL den başlayan taksitlerle!!
Kategori
Stok Kodu
GD20NS
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
375,00 USD + KDV
Havale
17.662,05 TL
(%2,00 havale indirimi)
10.000 TL üzeri %10, Toplamda 5.000TL Hepsipara
ty: unset !important;">Takamine GD20, klasik gövde tarzını benimserken özel kombinasyonlarla harmanlanmış güzel bir dreadnought tarzı akustik gitar olarak gitaristlerle buluşuyor. Bu özel enstrüman, geleneksel dreadnought gövde formunu taşırken özel malzeme kombinasyonları ile dikkat çeker. GD20, gövdesinde maun ve sedir ağacını bir araya getirerek gitaristlere farklı bir ses perspektifi sunar. Bu özel kombinasyon, enstrümanın tonal karakterini zenginleştirir ve detaylı bir ton üretir. Farklı bir ses arayan gitaristlere yönelik özel bir deneyim sunar.
İnce saten kaplama maun sapı ve içerdiği 12 inç yarıçaplı gülağacı klavye, gitaristlere mükemmel bir his ve çalınabilirlik sağlar. Bu özellikler, her akorun ve notanın hassas bir şekilde çalınmasını mümkün kılar, böylece müzisyenler duygularını en iyi şekilde ifade edebilir. Pimsiz gül ağacı köprüsünün bölünmüş eyer tasarımı, akorlar ve tek-notalar için üstün bir tonlama sağlar, böylece her vuruşta daha hoş bir ses elde edilir. Takamine GD20, sadece estetik açıdan çekici olmakla kalmayıp aynı zamanda özel ses karakteri ve çalınabilirliğiyle de öne çıkan bir enstrümandır. Bu gitar, farklı ses arayışında olan gitaristlere çeşitli tonal seçenekler sunarak müziğin geniş dünyasında kendilerini ifade etmeleri için bir platform sağlar. Hem görsel hem de ses açısından tatmin edici bir deneyim sunar.
İnce saten kaplama maun sapı ve içerdiği 12 inç yarıçaplı gülağacı klavye, gitaristlere mükemmel bir his ve çalınabilirlik sağlar. Bu özellikler, her akorun ve notanın hassas bir şekilde çalınmasını mümkün kılar, böylece müzisyenler duygularını en iyi şekilde ifade edebilir. Pimsiz gül ağacı köprüsünün bölünmüş eyer tasarımı, akorlar ve tek-notalar için üstün bir tonlama sağlar, böylece her vuruşta daha hoş bir ses elde edilir. Takamine GD20, sadece estetik açıdan çekici olmakla kalmayıp aynı zamanda özel ses karakteri ve çalınabilirliğiyle de öne çıkan bir enstrümandır. Bu gitar, farklı ses arayışında olan gitaristlere çeşitli tonal seçenekler sunarak müziğin geniş dünyasında kendilerini ifade etmeleri için bir platform sağlar. Hem görsel hem de ses açısından tatmin edici bir deneyim sunar.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Renk | Doğal |
| Gövde Cilası | Saten |
| Gövde Şekli | Dreadnought |
| Ayırma | Quartersawn "X" |
| Gövde Arkası | Maun |
| Gövde Yanları | Maun |
| Gövde Üstü | Katı Sedir |
| Sap Ağacı | Maun |
| Sap Cilası | Saten |
| Sap Uzunluğu | 25,3" (643 mm) |
| Klavye | Gülağacı |
| Klavye Yarıçapı | 12" (305 mm) |
| Perde Sayısı | 20 |
| Üst Eşik | Sentetik Kemik |
| Somun Genişliği | 1.6875 "(42.8 mm) |
| Sap İşlemesi | Sedefli Noktalar |
| Köprü | Gülağacı |
| Donanım | Krom |
| Burgular | Krom Kalıp Döküm |
| Teller | D'Addario® EXP 16 Kaplamalı Fosfor Bronz (.012-.053) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Siparişiniz teslim edilmistir diyor kargo hâlâ elime ulasmadi salı günü konserim var en gec yarin elime ulasmasi lazim
zeynep Bekar | 26/04/2026
Süper
Dinç Boztepe | 23/04/2026
Hizli ve kusursuz sekilde geldi gayet memnunum çok teşekkürler
N... Ç... | 09/04/2026
Ürünler kaliteli. Sistem hızlı çalışıyor
O... Ö... | 16/03/2026
Ürün görselde neyse canlıda da o. Gönül rahatlığıyla alın
Oğuzhan Emre Özdelice | 16/03/2026
Teslimat hızlı geldi sabah verdiğim siparii sonraki güne teslim ettiler ve sağlamdıda.
B... C... | 27/02/2026
Hakan Can | 18/02/2026
Hızlı kargo özenli paketleme. Teşekkürler
Ufuk Gulmus | 18/02/2026
Cok kisa surede geldi diger siteler icinde en uygun fiyatli olan da burasiydi. Kulakligi gondermemislerdi arayip soyledim hemen ilgilenip gonderceklerini soylediler. Tesrkkur ederim ilgileri icin
Ebru Bekgöz | 13/02/2026
Çok memnun kaldım fiyatlar çok iyi
M... G... | 10/02/2026