TAKAMINE GD15CE BLK Elektro Akustik Gitar
21.538,00 TL
24.475,00 TL
*2.261,49 TL den başlayan taksitlerle!!
Kategori
Stok Kodu
GD15CE BLK
Fiyat
458,33 USD + KDV
Havale
21.107,24 TL
(%2,00 havale indirimi)
10.000 TL üzeri %10, Toplamda 5.000TL Hepsipara
Takamine GD15CE-BLK Elektro Akustik Gitar
Organik ton ve üst kalite elektroniği dreadnought kasa ile gitaristlere sunan Takamine GD15CE-BLK yeni başlayanlar ve özellikli bir elektro akustik gitara bütçe dostu bir fiyat ile sahip olmak isteyen herkes için harikulade bir seçim haline geliyor.
Organik ton ve üst kalite elektroniği dreadnought kasa ile gitaristlere sunan Takamine GD15CE-BLK yeni başlayanlar ve özellikli bir elektro akustik gitara bütçe dostu bir fiyat ile sahip olmak isteyen herkes için harikulade bir seçim haline geliyor.
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Gövde Arkası | Maun |
| Gövde Yanları | Maun |
| Gövde Üstü | Ladin |
| Gövde Kesimi | Dreadnought |
| Gövde Cilası | Parlak |
| Sap Ağacı | Maun |
| Sap Cilası | Saten |
| Uzunluk | 25.5" (648 mm) |
| Klavye | Ovangkol |
| Klavye Yarıçapı | 12" (305 mm) |
| Perde Sayısı | 20 |
| Tel Eşiği | Sentetik Kemik |
| Eşik Genişliği | 1.6875" (42.8 mm) |
| Pozisyon Noktaları | Sedefli Nokta |
| Köprü | Ovangkol |
| Elektronik Devre | Takamine TP-4T |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Süper
Dinç Boztepe | 23/04/2026
Hizli ve kusursuz sekilde geldi gayet memnunum çok teşekkürler
N... Ç... | 09/04/2026
Ürünler kaliteli. Sistem hızlı çalışıyor
O... Ö... | 16/03/2026
Ürün görselde neyse canlıda da o. Gönül rahatlığıyla alın
Oğuzhan Emre Özdelice | 16/03/2026
Teslimat hızlı geldi sabah verdiğim siparii sonraki güne teslim ettiler ve sağlamdıda.
B... C... | 27/02/2026
Hakan Can | 18/02/2026
Hızlı kargo özenli paketleme. Teşekkürler
Ufuk Gulmus | 18/02/2026
Cok kisa surede geldi diger siteler icinde en uygun fiyatli olan da burasiydi. Kulakligi gondermemislerdi arayip soyledim hemen ilgilenip gonderceklerini soylediler. Tesrkkur ederim ilgileri icin
Ebru Bekgöz | 13/02/2026
Çok memnun kaldım fiyatlar çok iyi
M... G... | 10/02/2026
Kargoya 2 gün geç verilmesi dışında her şey mükemmel.
Brendan Motley | 06/02/2026