TAKAMİNE GD10-NS AKUSTİK GİTAR
13.465,70 TL
15.130,00 TL
*1.413,90 TL den başlayan taksitlerle!!
Kategori
Stok Kodu
GD10NS
Hediyesi
KILIF VE PENA
Fiyat
283,33 USD + KDV
Havale
13.196,39 TL
(%2,00 havale indirimi)
10.000 TL üzeri %10, Toplamda 5.000TL Hepsipara
Takamine GD10-NS Akustik Gitar
Takamine GD10 sağlam bir akustik sese sahip, muhteşem görünümlü dreadnought kasa bir akustik gitardır.
Fiyat-performans açısından uygun bir gitar arayanlar için mükemmel bir seçim olan GD10 gövdesinde ladin ve maun ağaçlarını bulunduruyor. 12 inçlik klavye yarıçapı mükemmel bir his ve çalınabilirlik sağlamakta.
Telleri kolay değiştirebilmeniz için pinless gülağacı bir köprü, sentetik bon eşik ve köprü saddle, gülağacı headstock, perloid sap işlemeleri, krom döküm burgular ve birinci sınıf saten cilası GD10' un diğer harika özellikleri arasında.
Takamine GD10 sağlam bir akustik sese sahip, muhteşem görünümlü dreadnought kasa bir akustik gitardır.
Fiyat-performans açısından uygun bir gitar arayanlar için mükemmel bir seçim olan GD10 gövdesinde ladin ve maun ağaçlarını bulunduruyor. 12 inçlik klavye yarıçapı mükemmel bir his ve çalınabilirlik sağlamakta.
Telleri kolay değiştirebilmeniz için pinless gülağacı bir köprü, sentetik bon eşik ve köprü saddle, gülağacı headstock, perloid sap işlemeleri, krom döküm burgular ve birinci sınıf saten cilası GD10' un diğer harika özellikleri arasında.
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Gövde Üstü | Ladin |
| Gövde Arkası | Maun |
| Gövde Yanları | Maun |
| Gövde Cilası | Saten |
| Gövde Şekli | Dreadnought |
| Sap Ağacı | Maun |
| Sap Cilası | Saten |
| Sap Uzunluğu | 25.5" (648 mm) |
| Tuşe Ağacı | Gülağacı |
| Tuşe Yarıçapı | 12" (305 mm) |
| Perde Sayısı | 20 |
| Tel Eşiği | Sentetik Kemik |
| Eşik Genişliği | 1.6875" (42.8 mm) |
| Sap İşlemesi | Sedefli Nokta |
| Köprü | Gülağacı |
| Aksam Kaplaması | Krom |
| Burgular | Krom Döküm |
| Teller | D'Addario® EXP 16 Coated Phosphor Bronze (.012-.053) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Siparişiniz teslim edilmistir diyor kargo hâlâ elime ulasmadi salı günü konserim var en gec yarin elime ulasmasi lazim
zeynep Bekar | 26/04/2026
Süper
Dinç Boztepe | 23/04/2026
Hizli ve kusursuz sekilde geldi gayet memnunum çok teşekkürler
N... Ç... | 09/04/2026
Ürünler kaliteli. Sistem hızlı çalışıyor
O... Ö... | 16/03/2026
Ürün görselde neyse canlıda da o. Gönül rahatlığıyla alın
Oğuzhan Emre Özdelice | 16/03/2026
Teslimat hızlı geldi sabah verdiğim siparii sonraki güne teslim ettiler ve sağlamdıda.
B... C... | 27/02/2026
Hakan Can | 18/02/2026
Hızlı kargo özenli paketleme. Teşekkürler
Ufuk Gulmus | 18/02/2026
Cok kisa surede geldi diger siteler icinde en uygun fiyatli olan da burasiydi. Kulakligi gondermemislerdi arayip soyledim hemen ilgilenip gonderceklerini soylediler. Tesrkkur ederim ilgileri icin
Ebru Bekgöz | 13/02/2026
Çok memnun kaldım fiyatlar çok iyi
M... G... | 10/02/2026