Squier Classic Vibe '50s Stratocaster Akçaağaç Klavye Fiesta Red Elektro Gitar
32.040,00 TL
*3.364,20 TL den başlayan taksitlerle!!
Kategori
Stok Kodu
0374005540
Fiyat
600,00 USD + KDV
Havale
31.399,20 TL
(%2,00 havale indirimi)
Squier Classic Vibe '50s Stratocaster Akçaağaç Klavye Fiesta Red Elektro Gitar
Bu model, otantik Fender tonunu yakalamak için tasarlanmış Fender tasarımı alnico single manyetikler içerir.
Bending efektleri, vintage stili tremolo köprüsü ile mümkündür; bu köprü, vintage tarza uygun çelik eşik içermektedir.
Klasik bir görünüme sahip olan bu vintage tarzı akort burguları, sağlam akort stabilitesi ve pürüzsüz işlev sağlar.
Dayanıklı nikel kaplama donanım, enstrümana derin, zengin bir eski tarz görünüm ekler.
Bu enstrüman, rahat bir çalma hissiyatı için ince "C" şeklinde bir sap profili sunar.
Bu gitarın sapı, çok beğenilen vintage görünümü için eskitilmiş renkte bir cilayla kaplanmıştır.
| GÖVDE | |
|---|---|
| Gövde Ağacı | Nyatoh |
| Gövde Cilası | Parlak Poliüretan |
| Gövde Şekli | Stratocaster® |
| SAP | |
| Sap Ağacı | Akçaağaç |
| Sap Cilası | Renkli Parlak Üretan |
| Sap Şekli | "C" |
| Tel Boyu | 25,5" (648 mm) |
| Tuşe Ağacı | Akçaağaç |
| Tuşe Yarıçapı | 9,5" (241 mm) |
| Perde Sayısı | 21 |
| Perde Boyutu | Narrow Tall |
| Üst Eşik | Kemik |
| Üst Genişliği | 1.650" (42 mm) |
| Sap İşlemesi | Siyah Nokta |
| ELEKTRONİK | |
| Köprü Manyetiği | Fender® Designed Alnico Single-Coil |
| Orta Manyetik | Fender® Designed Alnico Single-Coil |
| Sap Manyetiği | Fender® Designed Alnico Single-Coil |
| Kontroller | Volum, Ton |
| Manyetik Seçici | 5 Konumlu; 1. Konum Köprü Manyetiği 2. Konum Köprü Manyetiği ve Orta Manyetik 3. Konum Orta Manyetik 4. Konum Sap Manyetiği ve Orta Manyetik 5. Konum Sap Manyetiği |
| Manyetik Konfigürasyonu | SSS |
| AKSAMLAR | |
| Köprü | 6-Saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo |
| Kaplama | Nikel |
| Burgular | Vintage-Style |
| Teller | .009 - .042 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Süper
Dinç Boztepe | 23/04/2026
Hizli ve kusursuz sekilde geldi gayet memnunum çok teşekkürler
N... Ç... | 09/04/2026
Ürünler kaliteli. Sistem hızlı çalışıyor
O... Ö... | 16/03/2026
Ürün görselde neyse canlıda da o. Gönül rahatlığıyla alın
Oğuzhan Emre Özdelice | 16/03/2026
Teslimat hızlı geldi sabah verdiğim siparii sonraki güne teslim ettiler ve sağlamdıda.
B... C... | 27/02/2026
Hakan Can | 18/02/2026
Hızlı kargo özenli paketleme. Teşekkürler
Ufuk Gulmus | 18/02/2026
Cok kisa surede geldi diger siteler icinde en uygun fiyatli olan da burasiydi. Kulakligi gondermemislerdi arayip soyledim hemen ilgilenip gonderceklerini soylediler. Tesrkkur ederim ilgileri icin
Ebru Bekgöz | 13/02/2026
Çok memnun kaldım fiyatlar çok iyi
M... G... | 10/02/2026
Kargoya 2 gün geç verilmesi dışında her şey mükemmel.
Brendan Motley | 06/02/2026