Squier Affinity Telecaster Solak Akçaağaç Klavye Butterscotch Blonde Elektro Gitar
19.002,60 TL
21.114,00 TL
*1.995,27 TL den başlayan taksitlerle!!
Kategori
Stok Kodu
0378213550
Fiyat
382,50 USD + KDV
Havale
18.622,55 TL
(%2,00 havale indirimi)
10.000 TL üzeri %10, Toplamda 5.000TL Hepsipara
Squier Affinity Telecaster Solak Akçaağaç Klavye Butterscotch Blonde Elektro Gitar
Zamanın onurlandırdığı Fender® ailesine mükemmel bir giriş kapısı olan Squier® Affinity Series™ Telecaster®, günümüzün hevesli gitar kahramanları için efsanevi tasarım ve özlü ton sunar. Bu Tele®, ince ve hafif gövde, ince ve rahat "C" şeklinde sap profili, optimum gövde rezonansı için gövdeden geçen tel köprüsü ve pürüzsüz, doğru akort ve kolay yeniden tel takma için bölünmüş şaftlı kapalı döküm akort makineleri gibi çeşitli çalıcı dostu iyileştirmelere sahiptir. Türlere meydan okuyan ses çeşitliliği için 3 yollu anahtarlamalı çift Squier tek bobinli Tele manyetiklerle donatılmış bu model, her aşamada her çalıcıya eşlik etmeye hazırdır.
| GÖVDE | |
|---|---|
| Gövde Ağacı | Kavak |
| Gövde Cilası | Parlak Poliüretan |
| Gövde Şekli | Telecaster® |
| SAP | |
| Sap Ağacı | Akçaağaç |
| Sap Cilası | Saten Üretan, Headstock Parlak Üretan ile |
| Sap Şekli | "C" |
| Tel Boyu | 25.5" (648 mm) |
| Tuşe Ağacı | Akçaağaç |
| Tuşe Yarıçapı | 9,5" (241 mm) |
| Perde Sayısı | 21 |
| Perde Boyutu | Orta Boylu Jumbo |
| Üst Eşik | Sentetik Kemik |
| Üst Genişliği | 1.650" (42 mm) |
| Sap İşlemesi | Siyah Noktalar |
| ELEKTRONİK | |
| Köprü Manyetiği | Ceramic Single-Coil |
| Sap Manyetiği | Ceramic Single-Coil |
| Kontroller | Ana Volum, Ana Ton |
| Manyetik Seçici | 3 Konumlu; 1. Konum Köprü Manyetiği 2. Konum Köprü Manyetiği ve Sap Manyetiği 3. Konum Sap Manyetiği |
| Manyetik Konfigürasyonu | SS |
| AKSAMLAR | |
| Köprü | 6-Saddle Strings-Through-Body Tele® |
| Kaplama | Krom |
| Burgular | Sealed Die-Cast with Split Shafts |
| Teller | .009 - .042 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Site başarılı , sorunsuz sipariş verdim.
S... K... | 14/05/2026
Siparişiniz teslim edilmistir diyor kargo hâlâ elime ulasmadi salı günü konserim var en gec yarin elime ulasmasi lazim
zeynep Bekar | 26/04/2026
Süper
Dinç Boztepe | 23/04/2026
Hizli ve kusursuz sekilde geldi gayet memnunum çok teşekkürler
N... Ç... | 09/04/2026
Ürünler kaliteli. Sistem hızlı çalışıyor
O... Ö... | 16/03/2026
Ürün görselde neyse canlıda da o. Gönül rahatlığıyla alın
Oğuzhan Emre Özdelice | 16/03/2026
Teslimat hızlı geldi sabah verdiğim siparii sonraki güne teslim ettiler ve sağlamdıda.
B... C... | 27/02/2026
Hakan Can | 18/02/2026
Hızlı kargo özenli paketleme. Teşekkürler
Ufuk Gulmus | 18/02/2026
Cok kisa surede geldi diger siteler icinde en uygun fiyatli olan da burasiydi. Kulakligi gondermemislerdi arayip soyledim hemen ilgilenip gonderceklerini soylediler. Tesrkkur ederim ilgileri icin
Ebru Bekgöz | 13/02/2026