Squier Affinity Stratocaster Akçaağaç Klavye Olympic White Elektro Gitar
18.395,40 TL
21.390,00 TL
*1.931,52 TL den başlayan taksitlerle!!
Kategori
Stok Kodu
0378002505
Fiyat
387,50 USD + KDV
Havale
18.027,49 TL
(%2,00 havale indirimi)
10.000 TL üzeri %10, Toplamda 5.000TL Hepsipara
Squier Affinity Stratocaster Akçaağaç Klavye Olympic White Elektro Gitar
Fender® ailesine mükemmel bir giriş kapısı olan Squier® Affinity Series® Stratocaster® SSS, günümüzün hevesli gitar kahramanları için efsanevi tasarım ve mükemmel ton sunar. Bu Strat®, ince ve hafif gövde, ince ve rahat "C" şekilli sap profili, üstün tremolo aksiyonu için 2 noktalı tremolo köprüsü ve pürüzsüz, doğru akort ve kolay yeniden akortlama için ayrık şaftlı, dökümlü akort burguları gibi birçok gitarist dostu iyileştirmeye sahiptir. Türe meydan okuyan sonik çeşitlilik için 5 konumlu manyetik seçici olan bu model, her aşamada her gitariste eşlik etmeye hazırdır.
| GÖVDE | |
|---|---|
| Gövde Ağacı | Kavak |
| Gövde Cilası | Parlak Poliüretan |
| Gövde Şekli | Stratocaster® |
| SAP | |
| Sap Ağacı | Akçaağaç |
| Sap Cilası | Saten Üretan, Headstock Parlak Üretan ile |
| Sap Şekli | "C" |
| Tel Boyu | 25.5" (648 mm) |
| Tuşe Ağacı | Akçaağaç |
| Tuşe Yarıçapı | 9,5" - (24,1 cm) |
| Perde Sayısı | 21 |
| Perde Boyutu | Orta Boylu Jumbo |
| Üst Eşik | Sentetik Kemik |
| Üst Genişliği | 1.650" (42 mm) |
| Sap İşlemesi | Siyah Noktalar |
| ELEKTRONİK | |
| Köprü Manyetiği | Ceramic Single-Coil |
| Orta Manyetik | Ceramic Single-Coil |
| Sap Manyetiği | Ceramic Single-Coil |
| Kontroller | Volum, Ton |
| Manyetik Seçici | 5 Konumlu; 1. Konum: Köprü Manyetiği 2. Konum: Köprü Manyetiği ve Orta Manyetik 3. Konum: Orta Manyetik 4. Konum: Sap Manyetiği ve Orta Manyetik 5. Konum: Sap Manyetiği |
| Manyetik Konfigürasyonu | SSS |
| AKSAMLAR | |
| Köprü | 2-Point Synchronized Tremolo with Block Saddles |
| Kaplama | Krom |
| Burgular | Sealed Die-Cast with Split Shafts |
| Teller | .009 - .042 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Site başarılı , sorunsuz sipariş verdim.
S... K... | 14/05/2026
Siparişiniz teslim edilmistir diyor kargo hâlâ elime ulasmadi salı günü konserim var en gec yarin elime ulasmasi lazim
zeynep Bekar | 26/04/2026
Süper
Dinç Boztepe | 23/04/2026
Hizli ve kusursuz sekilde geldi gayet memnunum çok teşekkürler
N... Ç... | 09/04/2026
Ürünler kaliteli. Sistem hızlı çalışıyor
O... Ö... | 16/03/2026
Ürün görselde neyse canlıda da o. Gönül rahatlığıyla alın
Oğuzhan Emre Özdelice | 16/03/2026
Teslimat hızlı geldi sabah verdiğim siparii sonraki güne teslim ettiler ve sağlamdıda.
B... C... | 27/02/2026
Hakan Can | 18/02/2026
Hızlı kargo özenli paketleme. Teşekkürler
Ufuk Gulmus | 18/02/2026
Cok kisa surede geldi diger siteler icinde en uygun fiyatli olan da burasiydi. Kulakligi gondermemislerdi arayip soyledim hemen ilgilenip gonderceklerini soylediler. Tesrkkur ederim ilgileri icin
Ebru Bekgöz | 13/02/2026