MARSHALL MG10G 1x6.5'' 10W Combo Elektro Gitar Amfisi
7.609,50 TL
8.455,00 TL
*799,00 TL den başlayan taksitlerle!!
Kategori
Stok Kodu
MG10G
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
158,33 USD + KDV
Havale
7.457,31 TL
(%2,00 havale indirimi)
10.000 TL üzeri %10, Toplamda 5.000TL Hepsipara
MARSHALL MG10G 1x6.5'' 10W Combo Elektro Gitar Amfisi
MG10 ile gece gündüz prova yapın. Basit ama güçlü bu 10W amfi, grup çalışması veya evde kullanım için mükemmeldir. İki kanal, clean ve overdrive ve kontur kontrol işlevi, sesinizi denemek için harika bir yol sağlar. MG10 ayrıca jam session'ları ve sessiz çalışmayı da destekleyebilir ve özel 6,5" hoparlörü sayesinde sizi yarı yolda bırakmaz.
Kontur kontrol ayarı, sesinizin ince ayarını yapmak için mükemmeldir ve mid'lere göre yüksekleri ve alçakları ayarlar.
Bu kompakt amfi, sadece ev kullanımı için değil, aynı zamanda grup pratiği yapmak için de harika bir boyuttadır.
Öykünülmüş kulaklık çıkışı, amplifikatörün hoparlörünün sesini kapatır ve sessiz çalışmayı her zamankinden daha kolay hale getirir. En sevdiğiniz şarkılara eşlik etmek için bir MP3/hat girişi de vardır.| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Model | MG10 |
| Range | MG Gold |
| Teknoloji | Solid State |
| Kanallar | 2 (Split) |
| Çıkış Watt'ı | 10W |
| Çıkışlar | 1 x 3.5mm Jak Kulaklık Çıkışı |
| Girişler | 1 x 1/4" Jak Enstrüman Girişi, 1 x 3.5mm Aux in |
| Kontroller | Clean Volum, Channel Select Switch, Overdrive Gain, Overdrive Volume, Contour |
| Hoparlör Konfigürasyonu | 1 x 6.5" |
| Hoparlör Modeli | Custom Hoparlörler(8Ω, 10w) |
| Birim Empedansı | 8Ω |
| Kablo | Güç Kablosu Dahildir |
| Koruyucu Kılıf | M-COVR-00089 (Ayrı Satılır) |
| Yükseklik | 310 mm / 12.2" |
| Genişlik | 290 mm / 11.4" |
| Derinlik | 170 mm / 6.7" |
| Ağırlık | 4.8 kg / 11 lbs |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Siparişiniz teslim edilmistir diyor kargo hâlâ elime ulasmadi salı günü konserim var en gec yarin elime ulasmasi lazim
zeynep Bekar | 26/04/2026
Süper
Dinç Boztepe | 23/04/2026
Hizli ve kusursuz sekilde geldi gayet memnunum çok teşekkürler
N... Ç... | 09/04/2026
Ürünler kaliteli. Sistem hızlı çalışıyor
O... Ö... | 16/03/2026
Ürün görselde neyse canlıda da o. Gönül rahatlığıyla alın
Oğuzhan Emre Özdelice | 16/03/2026
Teslimat hızlı geldi sabah verdiğim siparii sonraki güne teslim ettiler ve sağlamdıda.
B... C... | 27/02/2026
Hakan Can | 18/02/2026
Hızlı kargo özenli paketleme. Teşekkürler
Ufuk Gulmus | 18/02/2026
Cok kisa surede geldi diger siteler icinde en uygun fiyatli olan da burasiydi. Kulakligi gondermemislerdi arayip soyledim hemen ilgilenip gonderceklerini soylediler. Tesrkkur ederim ilgileri icin
Ebru Bekgöz | 13/02/2026
Çok memnun kaldım fiyatlar çok iyi
M... G... | 10/02/2026