DIGITECH Whammy DT Pedalı
15.621,73 TL
18.378,50 TL
*1.640,28 TL den başlayan taksitlerle!!
Kategori
Stok Kodu
WHAMMYDTV-01
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
344,17 USD + KDV
Havale
15.309,29 TL
(%2,00 havale indirimi)
Digitech Whammy DT Pedalı
Whammy DT, akort burgularına hiç dokunmadan gitarınızı yeniden akort etmeniz için size en son perde değiştirme teknolojisini sunar. 7 yarım adımda veya tek bir ayar ile tam bir oktavda yukarı veya aşağı geçiş yapın.
Whammy Efekt Kapasiteleri
Tüm yeni akort yetenekleriyle, konserinizin tüm anlarını süslemeniz için gerçek pitch shift efektlerinize sahipsiniz. Perde değiştirmede 20 yılı aşkın süredir pazar lideri olan Whammy efektleri, kullandığınız pedalın kanıtlanmış bir pedal olduğunu bilmenin rahatlığıyla size güven verir.
"Hammer-On" ve "Pull-Off" efektleri için footswitch
Footswitch ile performansınız sırasında anında hammer-on ve pull-off efektleri oluşturabilirsiniz. Solo veya köprü sırasında hızlı nota geçişleri ya da değişiklikleri için basılı tutun.
Whammy Efekt Kapasiteleri
Tüm yeni akort yetenekleriyle, konserinizin tüm anlarını süslemeniz için gerçek pitch shift efektlerinize sahipsiniz. Perde değiştirmede 20 yılı aşkın süredir pazar lideri olan Whammy efektleri, kullandığınız pedalın kanıtlanmış bir pedal olduğunu bilmenin rahatlığıyla size güven verir.
"Hammer-On" ve "Pull-Off" efektleri için footswitch
Footswitch ile performansınız sırasında anında hammer-on ve pull-off efektleri oluşturabilirsiniz. Solo veya köprü sırasında hızlı nota geçişleri ya da değişiklikleri için basılı tutun.
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Enstrüman Giriş Tipi | 1/4” Unbalanced TS |
| Maksimum Giriş Seviyesi | +5 dBu |
| Giriş Empedansı | 1 MΩ |
| MIDI Girişi | 5-Pin Din |
| Footswitch Girişi | 1/4” TRS – for use with optional FS3X Footpedal |
| Çıkış Tipi | 1/4” Unbalanced TS |
| Maksimum Çıkış Seviyesi | +10 dBu |
| Çıkış Empedansı | 1 kΩ |
| Sample Rate | 44.1 kHz |
| Frekans Tepkisi | 20 Hz to 20 kHz |
| Sinyal Gürültü Oranı | > -105 dB (A ağırlıklı); ref = max level, 22 kHz bandwidth |
| THD | 0.004% @ 1 kHz; ref = 1 dBu w/ unity gain |
| A/D Dönüşümü | 24 bit |
| D/A Dönüşümü | 24 bit |
| Pitch Bend Aralığı | +2/-3 Octaves |
| Detune Aralığı | -4 to -30 cents |
| Drop Tune Aralığı | 1-7 Semitones, Octave, Octave + Dry |
| Güç Tüketimi | 2.6 Watts (< 288 mA @ 9 VDC) |
| Güç Gereksinimleri | 9 VDC Harici Adaptör |
| Güç Adaptörü | PS0913DC-01 (US, JA, EU) PS0913DC-02 (AU, UK) |
| Boyutlar | 8.2” (W) x 7.73” (D) x 2.36” (H) |
| Kargo Ağırlığı | 4.5 lbs |
Düşünmeye gerek yok
Siparişin 2. Gününden cihaz elime ulaştı. Paketleme çok iyi.
Oğuzhan Emre Özdelice | 16/03/2026
Siparişiniz teslim edilmistir diyor kargo hâlâ elime ulasmadi salı günü konserim var en gec yarin elime ulasmasi lazim
zeynep Bekar | 26/04/2026
Süper
Dinç Boztepe | 23/04/2026
Hizli ve kusursuz sekilde geldi gayet memnunum çok teşekkürler
N... Ç... | 09/04/2026
Ürünler kaliteli. Sistem hızlı çalışıyor
O... Ö... | 16/03/2026
Ürün görselde neyse canlıda da o. Gönül rahatlığıyla alın
Oğuzhan Emre Özdelice | 16/03/2026
Teslimat hızlı geldi sabah verdiğim siparii sonraki güne teslim ettiler ve sağlamdıda.
B... C... | 27/02/2026
Hakan Can | 18/02/2026
Hızlı kargo özenli paketleme. Teşekkürler
Ufuk Gulmus | 18/02/2026
Cok kisa surede geldi diger siteler icinde en uygun fiyatli olan da burasiydi. Kulakligi gondermemislerdi arayip soyledim hemen ilgilenip gonderceklerini soylediler. Tesrkkur ederim ilgileri icin
Ebru Bekgöz | 13/02/2026
Çok memnun kaldım fiyatlar çok iyi
M... G... | 10/02/2026